O mně

 


 

Zdravím všechny návštěvníky tohoto webu. Pokud vás mé Deníky z cest zaujaly a rádi byste se o mně něco dozvěděli, tak jste tady správně.

Jmenuji se Martin a je mi 24 let. Pocházím z malého města na severu Moravy. Odjakživa jsem rád cestoval a poznával nová místa. V létě roku 2015 mě spousta volného času přivedla na myšlenku projet se někam daleko a jako jediný dopravní prostředek jsem se rozhodl využít své horské kolo. Tehdy, prakticky bez jakýchkoliv cestovatelských zkušeností, jsem se na něm vydal až k maďarskému Balatonu. Po návratu jsem měl plnou hlavu zážitků a chtěl jsem se o ně podělit se svými přáteli. A tak jsem se rozhodl napsat první deník z cest. Ten se setkal s překvapivě pozitivními ohlasy. To mi dodalo dostatek motivace a během následujících 3 měsíců jsem napsal dalších devět dílů z tohoto putování. Od té doby se již vydávám na své další cesty pohodlně letadlem, vlakem či autobusem. Jelikož jsou však i tyto cesty plné nezapomenutelných zážitků a chvil, rozhodl jsem se v psaní těchto deníků pokračovat a sdílet tak i tyto chvíle s ostatními.

Doufám, že Vás jejich čtení baví stejně tak, jako si užívám jejich psaní a snad Vám poskytnou dostatek motivace někdy podobné cesty uskutečnit.